ZÁKAZNICKÁ LINKA ZDARMA
800 400 300

GREPA Networks s.r.o.

Společnost GREPA Networks s.r.o. provozuje regionálně významnou telekomunikační síť GREPNET. Telekomunikační služby poskytujeme již od roku 1998 a byli jsme jedni z prvních poskytovatelů broadbandu v ČR.

Jsme členy významných internetových sdružení Ripe.net a NIX.cz a jako nezávislý Internet Service Provider poskytujeme širokou škálu telekomunikačních služeb s maximální orientací na přání našich zákazníků.

Našim cílem je stát se poskytovatelem veškerých dostupných služeb IT - internet, telefonie VoIP, TV, mobilní hlas a data. A to vše v té nejvyšší kvalitě a za bezkonkurenční ceny.

Naší hlavní oblastí pokrytí signálem je oblast severních Čech, avšak naše působnost se díky rozvoji vztahů s ostatním bezdrátovými operátory stále zvětšuje. Možnost připojení k naší síti si ověřte na Mapě bezdrátového pokrytí.

Vzhledem k tomu, že chceme poskytovat opravdu komplexní služby v nejvyšší možné kvalitě, investujeme nemalé prostředky do výstavby optických sítí, které nám umožňují realizovat i ty nejnáročnější projekty. Trasy využívané k dnešnímu dni naleznete v odkazu Optické pokrytí, který pro Vás pravidelně aktualizujeme.

Jsme zaměřeni jak na domácí, tak i na firemní zákazníky. V obou případech nabízíme široké spektrum služeb v kvalitě zvolené uživatelem. Naprostou většinu služeb jsme schopni upravit potřebám uživatele tak, abychom docílili maximální možné míry uživatelského komfortu a spokojenosti.

Pro splnění těchto cílů se řídíme našimi hesly:

...jsme Vám blíž...

Jsme v přímém osobním kontaktu s Vámi i Vašimi potřebami. Můžete nás kdykoli osobně navštívit a vyřešit s námi Vaše potřeby.

...any time, any place, any mission...

Naším posláním je dodat Vám telekomunikační služby když je potřebujete, tam kde je potřebujete využívat a v kvalitě jakou si zvolíte.

Historie vývoje společnosti:

Používané technologie:

Jako jedinou bezdrátovou technologii v pásmu 5,6GHz používáme produkty a software Mikrotik. Pro páteřní switche a routery používáme technologii Cisco, 3Com a Mikrotik. Pro FTTx používáme technologii Cisco, 3Com a SMC. Pro páteřní bezdrátové spoje ve volných i licencovaných pásmech používáme kvalitní technologii českého výrobce ALCOMA.

Ačkoli není vyloučeno použití i jiné technologie, výše uvedení výrobci jsou ti zcela převažující.

Váš team GREPA Networks s.r.o.